BPC Training Centre

Konferencja w Krakowie, 29 października 2014 r.

Organizatorzy
Synergy Poland Sp. z o.o. jest firmą konsultingową należącą do Grupy Kapitałowej BPC. Oferuje usługi doradcze w obszarze zarządzania strategicznego oraz marketingowego na rzecz firm sektora IT. Oprócz doradztwa świadczonego w sposób zindywidualizowany Synergy Poland organizuje warsztaty i szkoleniadla przedsiębiorców. W ciągu czterech lat działalności firma zorganizowała kilkadziesiąt spotkań szkoleniowych na terenie Polski i objęła działami edukacyjnymi kilka tysięcy osób.
IFS opracowuje i dostarcza oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata, które zajmują się produkcją i dystrybucją wyrobów, budową i utrzymaniem aktywów oraz zarządzaniem działalnością ukierunkowaną na usługi. Specjalizacja branżowa naszych pracowników i rozwiązań oraz zaangażowanie w zapewnianie korzyści każdemu z naszych klientów pozwoliły firmie IFS zdobyć pozycję cenionego lidera i najczęściej polecanego dostawcy w naszym sektorze.
Nasz zespół składa się z 3700 pracowników i coraz większej sieci partnerów. Wspierają oni ponad 10 000 klientów na całym świecie w kwestionowaniu statusu quo i zdobywaniu przewagi nad konkurencją. Nasze oprogramowanie dla przedsiębiorstw może pomóc Twojej firmie już dziś — więcej informacji na ten temat można znaleźć pod adresem ifs.com.
Przeczytaj opis tego dostawcy w Katalogu Rozwiązań IT:
https:// BPC-Guide.pl » IFS™
ANT Spółka Technologiczna, producent zaawansowanych rozwiązań z dziedziny automatyki i systemów komputerowych. Rozwiązania ANT bazują na autorskim ANT Studio służącym do budowania systemów operujących na danych rzeczywistych oprogramowaniu pochodzących bezpośrednio z nadzorowanych procesów. Ponad 200 sprzedanych licencji ANT Studio i blisko 100 wdrożeń systemów w zakładach różnych branż gwarantuje realizację systemów na najwyższym poziomie.
Rozwiązania oferowane przez ANT służą najczęściej do monitorowania, nadzoru, rejestracji, alarmowania, raportowania i wizualizacji danych, pozyskanych z aparatury kontrolno-pomiarowej, urządzeń, maszyn produkcyjnych, systemów i aplikacji. Firma działa w obszarach: MES\SCADA\Optymalizacja energii i mediów\Telemetria GPRS\AMR\BMS.
Przeczytaj opis tego dostawcy w Katalogu Rozwiązań IT:
https:// BPC-Guide.pl » ANT Sp. z o.o.
Firma FASTEC GmbH jest międzynarodową niemiecką firmą z branży IT z Paderborn, która zalicza się do liderów oprogramowania MES. Od roku 1995 firma FASTEC rozwija i zaopatruje w oprogramowanie niezależne od branży do optymalizacji produkcji. Nasz odnoszący sukces system MES FASTEC 4 PRO jest tymczasem w użytku w 25 krajach w ponad 200 instalacjach.
FASTEC oferuje całościową realizację projektu z jednego źródła – od rozwoju oprogramowania i sprzedaży przez instalację i szkolenie do wsparcia użytkowników.
Produkty firmy FASTEC:
 • System MES FASTEC 4 PRO do planowania, kontroli i optymalizacji całej produkcji z modułami akwizycji danych produkcyjnych/OEE, Produkcji/BDE, Planowania/Centrum sterowania, Traceability, TPM/Konserwacji, Monitoringu, Alarmowania, monitoringu energii i logistyki;
 • MDE-Box compactOEE do monitorowania i optymalizacji do 20 maszyn. Ciągła rejestracja danych produkcyjnych w czasie rzeczywistym;
 • Urządzenie do mierzenia wydajności easyOEE do monitorowania i optymalizacji pojedyńczej maszyny. Również do wypożyczenia.
FASTEC jako certyfikowany Microsoft Gold-Partner rozwija całkowicie swoje oprogramowanie na przyszłościowej i wydajnej platformie Microsoft .NET, aby zawsze oferować najnowsze rozwiązania technologiczne, a tym samym gwarantuje długoterminowe bezpieczeństwo inwestycji.
DCLOG specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań IT i automatycznej identyfikacji (AI) dla firm logistycznych oraz produkcyjnych. Misją firmy jest bycie liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań, chce stale podążać za światowymi osiągnięciami w tej dziedzinie oraz oferować je swoim klientom. Zespół firmy składa sie z wysokiej klasy specjalistów z dziedziny oprogramowania, baz danych, interfejsów, infrastruktury komunikacyjnej, systemów logistycznych i systemów magazynowych. Firma potrafi połączyć kompetencje z zakresu oprogramowania, sprzętu, komunikacji i automatyki przemysłowej.
DCLOG jeste dynamicznym zespołem z dużym doświadczeniem w integracji różnych systemów informatycznych, rozwiązań technicznych oraz technologii. Stara się pracować z najwyższym zaangażowaniem oraz jakością, ponieważ wierzy że ich klienci tego oczekują. Stara się podejmować wyzwania w obszarach nowych rozwiązań oraz technologii. Dzięki współpracy z producentami i klientami tworzy innowacyjne rozwiązania oraz wdraża najlepsze technologie.
Pepperl+Fuchs> – międzynarodowy koncern przemysłowy produkujący czujniki oraz moduły dla automatyki przemysłowej. Dzięki specjalistycznej wiedzy technicznej potrafimy dyskutować o rozwiązaniach a także dostosować naszą ofertę do zmieniających się potrzeb rynkowych i rosnących wymagań naszych klientów, stale wprowadzając na rynek nowe i udoskonalone produkty i technologie. Przed wdrożeniem do seryjnej produkcji intensywnie testujemy nasze produkty co zapewnia niezawodne i trwałe ich funkcjonowanie, nawet w ekstremalnych i agresywnych warunkach.
Produkty firmy Pepperl+ Fuchs znajdują się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i niezawodność.
W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć:
 • Czujniki indukcyjne: bezkontaktowa detekcja i zakres detekcji do 1000 mm, temperatura pracy do 250 °C. Ponad 2000 modeli, w tym szeroka oferta czujników do stref zagrożonych wybuchem;
 • Czujniki pojemnościowe służą do wykrywania przedmiotów niemetalowych. Kategoria ta obejmuje płyny, materiały granulowane. Dostępne są w różnych obudowach, łącznie z obudową cylindryczną, obudową wyłącznika krańcowego oraz w obudowach płaskich;
 • Czujniki ultradźwiękowe przeznaczone są do wykrywania wszystkich materiałów stałych, płynnych i granulowanych na dużą odległość. Pomiar pozbawiony jest wad techniki optycznej : jest niewrażliwy na kolor, światło, połysk bez pogorszenia dokładności. Jako jedyni na rynku możemy pochwalić się czujnikiem ultradźwiękowym tego typu rodzaju z wyjściem analogowym i zakresem do 10m;
 • Czujników optyczne i systemy bezpieczeństwa. Rozwijana przez firmę metoda PRT nie mierzy przesunięcia w fazie fali odbitej a mierzy czas odbitych fotonów. Dzięki temu jest ona praktycznie niewrażliwa na światło zewnętrzne jak również w małym stopniu jest wrażliwa na kolor wykrywanego obiektu. W ofercie również niezawodne systemy bezpieczeństwa!
 • Czujniki wychylenia kątowego z zakresem od 0 do 360 stopni w dwóch płaszczyznach jak również możemy wykrywać drgania w zakresach od -2 do 2g;
 • Systemy pozycjonujące. Posiadamy pełną ofertę systemów pozycjonujących indukcyjnych jak również optycznych. Popularny system pozycjonowania WCS/PCV jest enkoderem absolutnym pozwalającym na pozycjonowanie obiektów z dokładnością -/+ 0,1mm, oraz maksymalna długością toru 10 km. Szczególnie dużym uznaniem cieszy się w takich aplikacjach jak : automatyczne systemy magazynowe, suwnice, dźwigi osobowe, procesy galwanizacyjne, przenośniki podwieszone, stoły pozycjonowane, wózki transportowe, automatyczne linie produkcyjne. W przeciwieństwie do tradycyjnych enkoderów obrotowych system WCS skanuje specjalną szynę albo taśmę kodową, która określa położenie mechanizmu nośnika. Możliwe jest pozycjonowanie w aplikacjach łukowych;
 • Enkodery inkrementalne i absolutne, z wałami pełnymi albo drążonymi do niemal każdego zastosowania przemysłowego. Posiadamy enkodery inkrementalne z rozdzielczością do 50 000 impulsów/obrót natomiast absolutne do 30 bitów. Nowością w naszej ofercie są enkodery bezstykowe;
 • Systemy identyfikacji RFID w temperaturze do 250°C oraz optyczne w temperaturze do 500°C;
 • ASI, płaskie kable zredukują i uporządkują architekturę sieci a prace instalacyjne będą szybsze o ponad 40%. ASI w liczbach: 992 urządzeń na jednej bramce oraz do 500 metrów sieci;
 • Kompletna rodzina kabli M8, M12 ze złączami prostymi lub kątowymi. Są one odporne na agresywne środowiska, materiały chemiczne, spawalnie, wilgoć, oleje. Nakrętki antywibracyjne, uszczelki O-ring gwarantują długą i bezawaryjną pracę.
PROXIA Polska Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce oddziałem niemieckiej korporacji PROXIA Software AG wchodzącej w skład grupy kapitałowej COSCOM Computer GmbH, będącej producentem oprogramowania do optymalizacji procesów w przemyśle produkcyjnym.
PROXIA to międzynarodowe doświadczenie (oddziały zlokalizowane są w Europie, Ameryce Północnej i Azji) i kompetencje w automatyzacji produkcji od 1978 roku. Aktualnie w całej Europie i na świecie pracuje ponad 6 tys. systemów PROXIA i ok. 25 tys. podłączonych maszyn oraz układów sterowania CNC do systemu.
Jako jedyne przedsiębiorstwo na świecie, PROXIA rozwija i realizuje całościowy łańcuch procesowy zaczynając od konstrukcji CAD/CAM i kończąc na planowaniu i monitorowaniu produkcji. W ten sposób rozwiązania programistyczne PROXIA umożliwiają komunikację bezinterfejsową między różnymi modułami o możliwie najwyższej bezawaryjności od pierwszego dnia wdrożenia.
Przeczytaj opis tego dostawcy w Katalogu Rozwiązań IT:
https:// BPC-Guide.pl » Proxia Polska Sp. z o.o.
Konferencja BPC GROUP POLAND:
Termin: 29 października 2014 r.
Środa, 09:00
Miejsce: Kraków, QUBUS HOTEL Kraków ****
30-527 Kraków, ul. Nadwiślańska 6
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: imienne certyfikaty, lunch dla uczestników)
Język:
Spotkanie prowadzone
w języku polskim
Organizator Generalny:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
IFS Industrial and Financial Systems Poland Sp. z o.o. ANT Sp. z o.o. FASTEC GmbH DCLOG Sp. z o. o. Pepperl+Fuchs Sp. z o.o. Proxia Polska Sp. z o.o.
Prezentowane Rozwiązania:
compact_oee easy_oee fastec_4_pro
Sponsor Generalny:
Wydawnictwo Pascal
Sponsorzy:
Elektronika S.A. Księgarnia Internetowa Helion.pl Przedsiębiorstwo JOTKEL Vecto Sp. z o.o. Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
Zapoznałem się
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie
oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności Grupy BPC.
Konferencja w Bydgoszczy 11 grudnia 2019 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Sponsorzy Patroni Medialni
Konferencja w Rzeszowie 12 grudnia 2019 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Patroni Medialni