BPC Training Centre

Warsztaty we Wrocławiu, 25 września 2013 r.

Rozwiązania
Infor LN
Infor LN to zaawansowane, łatwe w użyciu rozwiązanie przeznaczone dla firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. System, obecny w Polsce od 1990 roku, wielokrotnie udowodnił swą wyjątkową przydatność dla przemysłu.
Infor LN oferuje szeroki zakres funkcji potrzebnych firmom zajmującym się produkcją seryjną, jednostkową i na zamówienie, w szczególności:
 • w produkcji maszyn i sprzętu dla przemysłu ciężkiego, energetyki i transportu;
 • w przemyśle obronnym i lotniczym;
 • w przemyśle motoryzacyjnym oraz w produkcji komponentów i nowoczesnego sprzętu elektronicznego.
Infor LN obejmuje wszystkie istotne aspekty funkcjonowania organizacji w dziedzinach:
 • Finansów: oferując pełną funkcjonalność rachunkowości finansowej oraz zarządczej.
 • Zakupów, sprzedaży, gospodarki magazynowej i wysyłki.
 • Produkcji: zarządzanie warsztatem produkcyjnym z integracją systemami kodów kreskowych oraz innymi rozwiązaniami wspomagającymi operacyjne zarządzanie produkcją.
 • Planowania: dostosowanego do potrzeb przedsiębiorstw zajmujących się produkcją na magazyn, montażem na zamówienie, produkcją na zamówienie czy konstrukcją na zamówienie.
 • Konstrukcji: istotną częścią rozwiązania jest Infor PDM. PDM, poza zarządzaniem konstrukcyjnymi danymi produktu, pozwala na sprawne połączenie systemu ERP i stosowanych w firmach produkcyjnych systemów wspomagania projektowania (CAD).
 • Serwisu i remontów, który może wspomagać zarówno wewnętrzną gospodarkę remontową i serwis własnego parku maszynowego jak i serwis posprzedażny.
 • Zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Modelowania przedsiębiorstwa: może pomóc zarówno kierownictwu w określeniu modelu przedsiębiorstwa (mapy procesów biznesowych) podczas kolejnych faz wdrożenia, jak i użytkownikom końcowym(poglądowy obraz czynności i procesów, w które są zaangażowani).
Warto zwrócić uwagę na poniższe cechy rozwiązania Infor LN:
 • Skalowalność: ten sam system używany jest z sukcesem zarówno w wielkich organizacjach (takich jak Boeing), jak w mniejszych organizacjach (zatrudniających kilkudziesięciu pracowników). System może rosnąć z organizacją.
 • Wielojęzyczność: jest dostępny w wielu językach, a także może przechowywać wielojęzyczną informację o tych samych obiektach, np. produktach.
 • Otwartość platformy: poprzez zastosowanie technologii SOA (architektury zorientowanej na usługi) można powiązać biznesową stronę organizacji z jej zasobami informatycznymi, co da systemowi Infor LN możliwość konsolidacji danych także i z innych źródeł.
 • Wielozakładowość: Infor LN może obsługiwać zarówno organizacje jednozakładowe, jak i złożone grupy kapitałowe o praktycznie dowolnych strukturach firm finansowych i logistycznych.
 • Intuicyjny interfejs: system jest dostępny także przez przeglądarkę internetową.
 • Międzynarodowość: dostosowanie do pracy w firmach międzynarodowych oraz ciągłe dostosowywanie rozwiązania do przepisów prawnych (w tym oczywiście polskich).
Wybrani Klienci z świata: Flextronics, Boeing, Snap-on, Liebherr, Kongsberg, Greif, Ferrari, Nilfisk-Advance, Cargotec, Siemens, Raytheon, DWT Group, Physik, Instrumente, The Belden Brick Company, Thrane & Thrane, PRIDE, Industries, Holmatro, Promethean, Neways, RTC, Heinze, Kunststofftechnik.
Wybrani Klienci z Polski: Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o., GRUPA BUMAR, Grupa Kęty, Grupa SIPMA, ZPAS S.A., Apator S.A., CNH, Rafako S.A., SeaKing Polska, Velfac.
S&T Services Polska
Dział programistyczny S&T powstał w wyniku aliansu strategicznego z Microsoft, dlatego bazą dla tworzonych rozwiązań jest w większości platforma technologiczna tej firmy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom Klientów, firma rozszerzyła jednak swoje kompetencje o inne technologie, m.in. firm Borland, IBM czy Oracle.
Zaletą oferowanych systemów dedykowanych jest właściwa skalowalność, elastyczność i bezpieczeństwo dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Dzięki temu ma on gwarancję, że rozwiązanie, które zamawia, odpowiada dokładnie jego specyficznym potrzebom oraz optymalnie wpasowuje się w jego model biznesowy.
Poszczególne etapy produkcji i wdrażania specjalizowanych rozwiązań informatycznych wspierane są przez wiodące metodyki i specjalistyczne narzędzia oraz mają swoje odzwierciedlenie w kwalifikacjach i certyfikacjach 40 członków zespołu.
 • Zarządzanie projektem oparte jest o metodykę PRINCE2;
 • Tworzenie architektury korporacyjnej zgodne z TOGAF;
 • Budowa i rozwój oprogramowania – iteracyjna metodyka RUP,tytuły Microsoft, Oracle, HP;
 • Testowanie funkcjonalne i wydajnościowe oparte o narzędzia HP.
Warsztaty BPC GROUP POLAND:
Termin: 25 września 2013 r.
Środa, 09:30
Miejsce: Wrocław, Hotel Bugatti
54-041 Wrocław, ul. Kosmonautów 328
Koszty: Spotkanie Bezpłatne
(w tym: imienne certyfikaty, lunch dla uczestników, bezpłatny parking)
Język:
Spotkanie prowadzone
w języku polskim
Organizator Generalny:
BPC GROUP POLAND Sp. z o.o.
Partnerzy Technologiczni:
Infor (Polska) Sp. z o.o. S&T Services Polska Sp. z o.o.
Sponsorzy:
Kompass Poland Sp. z o.o. Vecto Sp. z o.o.
Zapoznałem się
Nasz portal wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie
oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności Grupy BPC.
Konferencja we Wrocławiu 23 stycznia 2020 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Patroni Medialni
Konferencja w Krakowie 28 stycznia 2020 r. Informacje Agenda Organizatorzy Rozwiązania Rejestracja Patroni Medialni